E-OBCHOD

Bio-magnetoterapie a Magnetorelaxace

26. 12. 2020

Vývoj lidského organismu začíná ve vodním prostředí, neboť má pro organismus blahodárné účinky a to z mnoha hledisek. Vodní procedury tedy pomáhají při dalším vývoji organismu, rozpouštějí i vylučují z něj různé nepříznivé usazeniny. Novorozenci a kojenci, kteří pobývají více času ve vodním prostředí (i ve vaně), se vyvíjí mnohem rychleji, nežli ostatní, kteří se více nacházejí v suchém prostředí. Dokonce i jejich zdravotní stav je lepší.

Vodní procedury typu koupání ve vaně a v bazénu pomáhají pochopitelně také větším dětem i dospělým. Vodní lázeň v energetické vodě vytvořené z produktů ALKYWAN pak tyto účinky ještě znatelně zesiluje. Kůže je největším lidským orgánem. Pokrývá tělo a odděluje tak vnitřní prostředí organismu od vnějšího prostředí. Z bioenergetického pohledu je zajímavý účinek na energetický obal těla (plazmatické tělo), které nepatrně přesahuje tělo fyzické. Energie prostupuje dovnitř organismu, okamžitě nabíjí celý organismus a výrazně zvyšuje procesy biosyntézy. Pomáhá aktivovat povrchový potenciál buněk a je vysoce efektivní především při obnově správné činnosti krevního oběhu.

Koupel v takovéto bio magnetické vodě tedy zlepšuje celkový energetický potenciál organismu a je velice prospěšná obzvláště pro lidi, kteří vedou sedavý způsob života. Proces vstřebávání energie během koupele se realizuje skrze kožní receptory do akupunkturního systému. Je to právě akupunkturní systém, který je organismu hlavním dodavatelem energie.

Jestliže je pokožka pružná, vlhká a teplá, jsou vytvořeny ideální podmínky k přenosu energetických částic – např. elektronů. Bio-magnetická voda se tak stává zdrojem statického pole a v závislosti na odporu kůže přechází tento náboj pomalu hlouběji do těla. Volné elektrony velmi dobře pohlcuje také pokožka hlavy, obličeje, dlaní a chodidel. Elektrony se rychle přerozdělují do těch míst a orgánů, kde je v daném okamžiku potřebná jejich přítomnost. Tento proces vede k celkovému posílení bioenergetiky organismu. Pomáhá normální cirkulaci krve, při redukci váhy a podporuje detoxikaci organismu. Těchto skvělých vlastností lze tedy nyní celoročně využít nejen v koupelnové vaně, ale i ve vnitřních či venkovních bazénech, nebo ve vířivých vanách. Další možností využití je bio-magnetizace studniční vody, zavlažování zahrady a rostlin.

Klasická magnetoterapie vykazuje ze všech dosud známých léčebných metod nejvyšší statistickou míru úspěšnosti a nejmenší možná rizika. U bio magnetoterapie dosud žádná možná rizika objevena nebyla, a neboť je magnetické pole produktů ALKYWAN (stejně jako magnetické pole planety Země) v souladu s biopolem všeho živého, dá se předpokládat, že ani objevena nebudou.

U běžných metod magnetoterapie (na bázi např. permanentních magnetů) jsou výsledky zdokumentované a pozitivní, ale ne zase tak převratné. Magnetické pole z permanentních magnetů totiž není stejné, jako magnetické biopole těla. Organismus ho tedy musí nejprve přetransformovat, a tento proces jej paradoxně stojí energii. Ani v tekutinách není efekt tohoto magnetického pole trvalý a maximálně působí jen hodinu. Následně tedy vymizí se ztrátami a bez potřebného užitku. Takovéto magnetické pole je minusové polarity, takže tělo je schopno absorbovat jen určitou část nebo množství. Z těchto důvodů je působnost běžné magnetoterapie jen dočasná.

Voda upravená bio magnetoterapií však působí na tělo i na všechny živé organismy (včetně rostlin) bezprostředně a prospěšně, bez ztrát, a to přímo na buňky, kterým dodává energii. Našemu organismu tak napomáhá k rychlejšímu dobití osobních baterií. Produkty ALKYWAN navíc nejsou elektrifikované. Nová technologie tak nevytváří žádné elektromagnetické znečištění životního prostředí a tím je tedy nejen efektivní, ale i absolutně šetrná k životnímu prostředí.

Kontakt

Poradenská linka
+420 775 222 234
Po - Pá: 9.30 - 17.00 hod.
Obchodní podmínkyOdstoupení od kupní smlouvy
Alkywan Technologies s.r.o.
Korunní 2569/108
101 00 Praha
Česká Republika

E-mail: alkywan@alkywan.com
Mob.: +420 770 669 933
IČ: 05905605
DIČ: CZ05905605
Číslo účtu: 9912026001/5500
SWIFT: RZBCCZPP
IBAN:CZ6055000000009912026001
Raiffeisenbank a.s.

Alkywan Technologies s.r.o. – zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 271910
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram